17.9.2019

Lyžařský výcvik 2021

Informace k lyžařskému výcviku, který se bude konat dle situace, v návaznosti na nařízení vlády.

Termín předlyžařského výcviku:

Vzhledem k současné situaci bylo s organizátory předlyžařského výcviku dojednáno (pokud s tím budou všichni zákonní zástupci souhlasit), že se vyčká do konce února a poté se dořeší, zda budou lyžařské výcviky pro mateřské školy povoleny a pak by byl termín posunut ( sněhové podmínky by měly vydržet až do konce března).

Pokud by vláda neschválila povolení lyžařských výcviků, budou Vám hned poté vráceny finance.

Děkujeme za pochopení

Organizace - vycházíme ze zkušeností z loňských let, pokud by došlo ke změně, budete včas informováni

oběd: 11.00hod

průběh lyžování: začátek lyžování 12.45hod - 45 min, poté 15 min přestávka ( svačina ze školky), 50 min lyžování

odjezd: 14.45hod

příjezd ke školce:  15.30hod

S sebou: do batůžku- kapesníky, náhradní rukavice, všechny osobní věci musí být podepsané - jménem i příjmením na helmě, na lyžích, hůlky s sebou nebrat

Prosíme nahlásit, kdo z dětí potřebuje Kinedryl ( máme ve školce)

Vleky: ve čtvrtek dostanou děti napsáno,kolik mají zaplatit za vleky, tuto částku přinesou v pátek ráno do školky, dostanou doklad o zaplacení

Závody:  v pátek, kdy se mohou rodiče  přijet se na děti podívat (vlastní dopravou)

Platby: viz příloha

5 dní -  od pondělí do pátku, kdy si každý den, v určené době, pro děti i jejich pedagogický doprovod, přijede autobus a po absolvování výcviku je každý den zase zpět odveze do školky.

Na třídě je dotazník a přihláška, kterou každý zájemce vyplní, nutno vyplnit nejpozději do 20.11.2020.

Děti z Krtečkové třídy, které na lyžařský výcvik nepojedou, budou od 11.00hod na Pastelkové a Sluníčkové třídě až do 15 45. hod.