Poslední zvonění – 27.6.2024 – DOPLNĚNÉ INFORMACE

POSLEDNÍ ZVONĚNÍ NA NÁMĚSTÍ ( v případě špatného počasí v kině) –  informace jsou doplněny 11.6.2024

Rodiče si své děti vyzvednou ve školce ( nejpozději do 14.00 hod) a přivedou je ke kinu – sraz ve 14.30 hod

Průvod na náměstí – 14.55 hod

Program: proslov, vystoupení MŠ Okružní, MŠ Duhová, přípravná třída, 9.třída. – předávání dárků – pak si děti přebírají rodiče.

Oblečení  – děti příjdou už oblečené ke kinu, děvčata dostanou sukýnky ve školce,černé tílko, bílé ponožky a kecky z domova, kluci – džíny, bílá košile, kšandy, kecky. Sponky a gumičky můžete sladit se sukénkou anebo tílkem.

Oblečení, které dostanete ze školky, hned po vystoupení odevzdejte – holčičí tílko je Vaše, sukénka školková – děkujeme.

Z důvodu účasti všech p. učitelek na Posledním zvonění, prosíme všechny rodiče, aby si všechny děti vyzvedli pokud možno ve 14.00hod.

Děti, které zůstanou ve školce po 14.00 hod, budou pak na Sluníčkové třídě.