Děkujeme

Děkujeme všem za krásné dárky, které jsme od Vás dostali, děkujeme za Vaše slova, objetí.

Moc si toho vážíme a jsme rádi, že jste nám důvěřovali a svěřili to nejcennější, co máte, Vaše děti.

Přejem Vám všem krásné léto, spoustu odpočinku a prima zážitků.

Opatrujte se.

S úctou a láskou Eva Dvořáková