3.den školy v přírodě – doplněno o text

5 října, 2022
  1. den školy v přírodě

Středa nám začala krásně, děti spaly celou noc, noc byla klidná, bez jediného probuzení, děti byly opravdu moc hodné a jsou pořád. Taky jim na dveřích přibyl další oříšek jako odměna.

A tak den pokračoval, jak se má. Rozcvičkou, s písničkou o veverce (jsem ráda, že Vám poslaný kousek videa udělal radost), pak zoubky, snídaně – zase švédské stoly, jak kdo měl na co chuť a šlo se na malinkou chvilku do herny..malinkou proto, že na nás čekali u paní Zuzky koníci…na fotografiích vidíte, jak si to děti užívaly, srdečně rozdávaly bez zábran pusinky, jak jim bylo s koníčky dobře.

Na oběd přišly děti s malým zpožděním, ale všechno jsme dohonili. Po obědě tu byla pošta, polední klid, pak koblížek ke svačině a pak hurá na další překvapení a tím byla návštěva horské záchranné služby. Děti se zaujetím poslouchaly, co bylo možné, to si vyzkoušely a mezitím je fenka Deska málem všechny umazlila. Když děti dostaly na závěr odměnu – plyšáka, radost nebrala konce. A pak hurá pohrát si do lesa, proběhnout se po louce, prostě se na tom krásné počasí vyřádit, vyhřát na sluníčku.

A až tu je večeře, kuře na paprice a těstoviny. Další oblíbená dobrota dětí.

Po večeři hygiena, sprchování, kresba do deníku, co všechno jsme dnes zažili, trošku si pohrát v herně a pak pohádka a rychle do pelíšku…

Zítra totiž finišujeme, vše napíšu večer, včetně informací k návratu, ale to až budou děti v postýlkách, protože zítra nás čeká…ale psst, to je přece tajemství.

Přejeme krásnou dobrou  a klidnou noc dětem i Vám.