Škola v přírodě – 3.- 7.10.2022

Škola v přírodě

Ve dnech 3.- 7.10.2022 jedeme s přihlášenými dětmi na  školu v přírodě

do Penzionu Bublava.

Počet dětí je omezený:  max. 20 dětí, prioritně pojedou děti, pro které je školní rok 2022/2023

posledním školním rokem. Zájem hlaste již nyní na třídě.

Cena: 2 700Kč  ( cena se navýšila oproti loňskému roku s ohledem na nárůst cen, například autobus je objednán a v tuto chvíli stojí 7400Kč)

Zákonní zástupci odevzdají:

PŘIHLÁŠKA: nejpozději do 17.9.2022

POTVRZENÍ OD LÉKAŘE: nejpozději do 25.9.2022

V DEN ODJEZDU  předáte ředitelce školy:  Prohlášení o bezinfekčnosti a ostatní dokumenty – kartičku pojištěnce, léky ( pokud je dítě bere pravidelně, popsané, označené jménem), dítě nesmí mít u sebe v kufru ani v batůžku žádné léky! ostatní vyplněné formuláře, sladkosti, pohledy můžete odevzdat dříve, nahlašte prosím, jestli Vaše dítě potřebuje podat Kinedryl – dostane ho ve školce.

Prohlášení –  rozpis léků – odevzdáte i za ty děti, které žádné léky neužívají, kolonku proškrtnete, všechny formuláře podepište.

Cena: 2700Kč

Cena zahrnuje pouze část platby za dopravu, pobyt, stravu,, platba je převodem na účet školy: 19- 0862709339/0800

Platbu za školu v přírodě musíme uhradit nejpozději do 25.9.2022.

Rodiče, kteří budou potřebovat vystavit fakturu pro své zaměstnavatele, nahlásí tuto skutečnost na třídě nebo ředitelce školy a  je možné vydat potvrzení i pro zdravotní pojišťovnu.

Seznam potřebných informací, včetně potřebných tiskopisů, které je třeba včas dodat paní učitelce – je na třídách k vyzvednutí.

Rodiče dají  3 napsané pohledy z domova bez známky – ty předáte p. uč. na třídě – to budou pohledy od Vás + 1 pohled se známkou nadepsaný s adresou domů – ten nakreslíme, napíšeme a pošleme my Vám

Příchod do školky: nejpozději v 8.00hod – na Krtečkovou třídu ( i děti z Čarovné pastelky).

Odjezd na školu v přírodě v 11.00hod z autobusového nádraží.

Odjezd ze školy v přírodě ve 12.30 hod. na autobusové nádraží.

Cesta trvá 0,5 cca hodiny. Příjezd bude cca 13.15.hod na autobusové nádraží.

DĚTI, KTERÉ NA ŠKOLU  V PŘÍRODĚ NEPOJEDOU ( děti z Pastelkové a Krtečkové třídy), A KTERÉ V  TOMTO TÝDNU BUDOU CHODIT DO ŠKOLKY, (a nemohou být tento týden doma) BUDOU PO CELÝ TÝDEN SPOJENÉ – od 5.45. do 15.00hod na Pastelkové třídě a poté budou převedeny na Sluníčkovou třídu.

U Sluníčkové třídy a Motýlkové třídy se doba provozu nemění.

ADRESA NA ŠKOLU V PŘÍRODĚ:

Bublava 644, 358 01 Bublava

Informace ze školy v přírodě se pokusíme  – dle času, dávat na web každý večer, až uspíme děti. Myslete na nás:-)