Škola v přírodě – 2.- 6.10.2023 – informace doplněny 26.9.2023

Informace ke škole v přírodě 2.- 6.10.2024  –  Penzion Bublava 

Zákonní zástupci odevzdají:

PŘIHLÁŠKA: nejpozději do 18.9.2023

POTVRZENÍ OD LÉKAŘE: nejpozději do 25.9.2023

V DEN ODJEZDU  předáte ředitelce školy:  Prohlášení o bezinfekčnosti a ostatní dokumenty – kartičku pojištěnce, léky ( pokud je dítě bere pravidelně, popsané, označené jménem), dítě nesmí mít u sebe v kufru ani v batůžku žádné léky! ostatní vyplněné formuláře, sladkosti, pohledy můžete odevzdat dříve, nahlaste prosím, jestli Vaše dítě potřebuje podat Kinedryl – dostane ho ve školce.

Prohlášení –  rozpis léků – odevzdáte i za ty děti, které žádné léky neužívají, kolonku proškrtnete, všechny formuláře podepište.

Cena: 2800Kč . Cena zahrnuje pouze část platby za dopravu, pobyt, stravu, platba je převodem na účet školy: 19- 0862709339/0800.

Platbu za školu v přírodě je třeba uhradit nejpozději do 25.9.2023

 

Rodiče, kteří budou potřebovat vystavit fakturu pro své zaměstnavatele, nahlásí tuto skutečnost na třídě nebo ředitelce školy a  je možné vydat potvrzení i pro zdravotní pojišťovnu.

Seznam potřebných informací, včetně potřebných tiskopisů, které je třeba včas dodat paní učitelce – máte  na třídách k vyzvednutí.

Dejte prosím dětem funkční kufr nebo cestovní tašku – aby fungovalo dobře zapínání.

Rodiče dají  3 napsané pohledy z domova bez známky – ty předáte p. uč. na třídě – to budou pohledy od Vás + 1 pohled se známkou nadepsaný s adresou domů – ten nakreslíme, napíšeme a pošleme my Vám

Příchod do školky: nejpozději v 8.00hod – na Krtečkovou třídu ( i děti z Čarovné pastelky).

Odjezd na školu v přírodě v 11.00hod z autobusového nádraží.

Odjezd ze školy v přírodě ve 12.30 hod. na autobusové nádraží.

Cesta trvá 0,5 cca hodiny. Příjezd bude cca 13.15.hod na autobusové nádraží.

DOCHÁZKA DĚTI, KTERÉ NA ŠKOLU V PŘÍRODĚ NEPOJEDOU (děti z Pastelkové a Krtečkové třídy), A KTERÉ V  TÝDNU 2.-6.10, BUDOU CHODIT DO ŠKOLKY, (a nemohou být tento týden doma) – budou na Motýlkové třídě a Sluníčkové třídě. Všechny děti, které v tomto týdnu nepříjdou, budou omluveny.

U Sluníčkové třídy a Motýlkové třídy se doba provozu nemění.

Informace ze školy v přírodě se pokusíme dávat na web každý večer, až uspíme děti. Myslete na nás:-)