7.2.2015

Když napadl sníh…

Po loňském roce, kdy se nám o sněhu mohlo jen zdát, si sice zima i letos s námi zpočátku pohrávala a nedávala o své síle a schopnostech příliš znát, ale pak nám přece jen dopřála sněhové nadílky.

Děti, ale i mnozí dospělí se ze sněhu po právu radovali, vždyť sníh, ledovka, mráz, prostě k zimě patří, ale pro mě je každoroční sněhová nadílka zároveň strašákem, který ohrožuje střechy na naší škole.

Dnes, když se ohlédnu zpět, můžu říct, že moje obavy byly zcela zbytečné a i letos dopadlo vše skvěle a to i přes to, že jsem v době, kdy sníh ze střech „mizel“, bezmocně ležela doma s chřipkou a vše nechala na našem novém panu správci, který střechy pravidelně kontroloval a vzal si vše na starost.

Byla jsem ubezpečena v tom, že vše je v pohodě a tak to i bylo. Všech pět střech bylo odházeno pro mě v nepochopitelně rekordně krátkém čase a tak bych ráda na tomto místě poděkovala všem, kteří se na čištění střech podíleli.

Byli  to: pan správce Ladislav Lipták a jeho pomocníci Jan Kalousek, Miroslav Mráz, Lukáš Štrbo, Jakub Košař, Marian Lipták.

Pánové, děkuji Vám za Vaši nezištnou pomoc, která není vždy samozřejmostí a které si moc vážím, nemluvě o tom, že si nedovedu představit, jak hlubokou díru v rozpočtu by udělalo, kdybych musela povolat firmu na odklízení sněhu.

Pánové, máte moji velkou poklonu a posílám velké poděkování za nás všechny z naší školky.